ART / Lithographs / Litograph 8012083
nr 801 2083
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Robert Högfeldt (1894-1986), Kråkor & katt, subject size: 20 x 26, Övermod,
LITOGRAPH (F), 2 st, Robert Högfeldt (1894-1986), Kråkor & katt, Hin i båten motivets mått: 20 x 26, Övermod
1000
SEK 500
Monday January 14 2013
at 20:29:56
14/1 19:16:53
Robert Högfeldt
Read more about Robert Högfeldt